Kosmetika na akné se 100% garancí

Synchroline Aknicare je první kosmetickou řadou určenou pro léčbu akné a seboroické dermatitidy, která - alespoň ve své domovině v Anglii - nabízí výrobky se 100% garanci vrácení peněz v případě, že nebude léčba úspěšná nebo se příznaky v velké části neztatí. V ČR sice neplatí garance vrácení peněz, jelikož je zde tato kosmetika pouze přeprodávána výhradním distributorem Notino.cz (dříve Parfums.cz). Nicméně i přesto je tamní garance významným měřítkem kvality a příslibem úspěšné léčby i pro české zákazníky. Co myslíte?

SkinMed garantuje výsledky

Jen málokdy se v oblasti kosmetiky, ale i zdravé výživy nebo "alternativní" či "moderní" léčby dočkáte jakékoliv garance. Existuje spousta kosmetických značek, které parazitují na důvěřivosti a zoufalosti lidí, kteří trpí na akné a mají tak velmi komplikovaný život. Však to znáte - snížené sebevědomí, snaha vyhýbat se prostorám kde je mnoho lidí, nechuť vycházet ven, věčná snaha o maskování a další a další problémy s akné. A teď si představte, že po pár dnech může akné začít ustupovat, stav pleti se zlepšit. Po pár týdnech můžete mít zase chuť naplno žít a více chodit do společnosti. A po měsíci dvou máte slušné šance na úplné uzdravení. Jediné co je k tomu potřeba, je chuť to změnit, vytrvat a kromě kosmetiky si vzít k srdci i rady uvedené na stránce Léčba akné.

Tak co? Jdete do toho? Byly pro vás doposud všechny vyzkoušené preparáty a kosmetické přípravy spíš zklamáním? Aknicare nezklame. Možná nevyléčí vaše akné úplně, ale určitě hodně pomůže. Pro úplné uzdravení je totiž potřeba změnit něco víc než jen kosmetiku. Je potřeba změnit svůj životní styl, stravování, dopřát tělu to, co skutečně potřebuje. Dává vám to smysl? Lži jsou doménou ostatních. My se snažíme prezentovat realitu takovou, jaká je. Pokud vás zajímá i to, co je nad rámec kosmetiky, rádi vám pomůžeme a zodpovíme vaše otázky na Facebooku.

Chci se uzdravit a vyléčit akné

Čistí rychle

Unikátní síla přípravků Aknicare je založena nejen na cíleném odstranění povrchových projevů akné, ale i řešení příčiny, která je hlouběji pod povrchem.

Více než 92% úspěšnost

SkinMed garantuje výsledky díky rozsáhlým klinickým testům provedených v Anglii. Produkty doporučují dermatologové v celé EU.

Klinicky testováno

SkinMed Ltd. je jedním z největších producentů dermakosmetiky na světě a na veškeré své produkty má lékařské licence a oprávnění.

GT peptide-10

Zcela nový a převratný objev v dermatologii dokáže řešit potíže s kožním mazem, suchou pokožkou a zcela eliminovat výskyt kvasinek přímo v místě potíží.

Lepší než antibiotika

Bakterie a kvasinky u kožních onemocnění odstraní Aknicare rychleji než běžná antibiotika. Díky objevu peptidů, které jsou budoucností v léčbě mnoha nemocí.

Výsledky mluví za vše

Ve Velké Británii poskytuje SkinMed na přípravky Aknicare 100% garanci vrácení peněz, což zatím nikdo jiný neudělal. Ohlasy zákazníků mluví za vše.