Peptidy v kosmetice Aknicare

Velká část preparátů Aknicare obsahuje peptidy, konkrétně GT peptide 10. Peptidy jsou novým směrem v léčbě a kosmetice a to především s ohledem na jejich přirozenost a hlavně účinnost. V USA se používají dnes a denně v kosmetických studiích i vrcholovém sportu. GT peptide-10 ve spojení s triethyl citrátem ničí úspěšně až 92% bakterií, které způsobují akné (příp. kvasinek stojících za seboroickou dermatitidou). Dokazuje to medicínská studie vlivu GT peptide 10 a triethyl citrátu na akné, jejíž výsledky jsou veřejné dostupné online.

Peptidy

Peptidy jsou chemické sloučeniny organického původu. Rozlišujeme dva druhy a sice dlouhé a krátké peptidové řetězce podle počtu aminokyselin v řetězci. Peptidy regulují procesy v buňkách i mezibuněčnou komunikaci. Mají pozitivní vliv především na pokožku, vlasy a nehty. Tento vliv prakticky zpomaluje stárnutí (antiage).

Lidé, ale i ostatní živočichové na této planetě, syntetizují ve svém tělě přirozeně peptidy pro regulaci fyziologických procesů. Peptidové hormony pak regulují takové procesy v těle, jako je regenerace a růst buněk, správné fungování imunitního systému, metabolismu, spánku a tvorby hormonů. Různé druhy peptidů pak stojí za poměrem svalové hmoty vs. podkožního tuku, stárnutím, regenerací kloubů a šlach, pocitem svěžesti, vitality a přílivu energie. Konkrétně GT peptide 10 pak stojí především za optimálním stavem pokožky.

Za úspěšnou léčbou akné stojí právě peptidy

Klíčové složky triethyl citrátu, ethyl linoleátu a GT peptidu 10 fungují v kosmetice Aknicare synergicky a transformují aknnózní kůži na zcela čistou pleť. Tyto složky jsou podporovány kyselinou salicylovou a dalšími uklidňujícími složkami. Udržují tak biofilm pokožky a zabraňují vysychání kůže.

Výhradním distributorem kosmetiky AKNICARE s obsahem peptidů pro Česko je největší obchod na trhu s kosmetikou a parfémy Notino.cz (dříve Parfums.cz). Produkty značky Aknicare lze díky Notino pořídit za skvělé ceny. Všechny preparáty jsou skladem, expedice většinou do druhého dne a zákaznická podpora excelentní.

Chci se uzdravit a vyléčit akné

Čistí rychle

Unikátní síla přípravků Aknicare je založena nejen na cíleném odstranění povrchových projevů akné, ale i řešení příčiny, která je hlouběji pod povrchem.

Více než 92% úspěšnost

SkinMed garantuje výsledky díky rozsáhlým klinickým testům provedených v Anglii. Produkty doporučují dermatologové v celé EU.

Klinicky testováno

SkinMed Ltd. je jedním z největších producentů dermakosmetiky na světě a na veškeré své produkty má lékařské licence a oprávnění.

GT peptide-10

Zcela nový a převratný objev v dermatologii dokáže řešit potíže s kožním mazem, suchou pokožkou a zcela eliminovat výskyt kvasinek přímo v místě potíží.

Lepší než antibiotika

Bakterie a kvasinky u kožních onemocnění odstraní Aknicare rychleji než běžná antibiotika. Díky objevu peptidů, které jsou budoucností v léčbě mnoha nemocí.

Výsledky mluví za vše

Ve Velké Británii poskytuje SkinMed na přípravky Aknicare 100% garanci vrácení peněz, což zatím nikdo jiný neudělal. Ohlasy zákazníků mluví za vše.