Přípravky na akné

Aknicare nabízí celou řadu produktů vhodných pro léčbu akné a seboroické dermatitidy. Stačí si jen vybrat pro konkrétní případ - tj. podle toho zda máte potíže v obličeji, na trupu či na zádech. Dále pak podle typu pokožky a dílčích potíží (suchá odlupující se pokožka typická spíš pro seboroiky vyžaduje rozdílnou péči oproti nadměrnému kožnímu mazu a mastné pleti).

Čistí rychle

Unikátní síla přípravků Aknicare je založena nejen na cíleném odstranění povrchových projevů akné, ale i řešení příčiny, která je hlouběji pod povrchem.

Více než 92% úspěšnost

SkinMed garantuje výsledky díky rozsáhlým klinickým testům provedených v Anglii. Produkty doporučují dermatologové v celé EU.

Klinicky testováno

SkinMed Ltd. je jedním z největších producentů dermakosmetiky na světě a na veškeré své produkty má lékařské licence a oprávnění.

GT peptide-10

Zcela nový a převratný objev v dermatologii dokáže řešit potíže s kožním mazem, suchou pokožkou a zcela eliminovat výskyt kvasinek přímo v místě potíží.

Lepší než antibiotika

Bakterie a kvasinky u kožních onemocnění odstraní Aknicare rychleji než běžná antibiotika. Díky objevu peptidů, které jsou budoucností v léčbě mnoha nemocí.

Výsledky mluví za vše

Ve Velké Británii poskytuje SkinMed na přípravky Aknicare 100% garanci vrácení peněz, což zatím nikdo jiný neudělal. Ohlasy zákazníků mluví za vše.

Konečně funkční řešení akné na dosah

Koupit nyní!