Peptidy

Peptidy jsou organické chemické sloučeniny, které vznikají spojením aminokyselinových částic, čímž vznikají peptidové řetězce o různé délce. Pokud je v řetězci od 2 do 10 aminokyselin, pak jde o oligopeptidy. Má-li peptidový řetězec více než 10 aminokyselin, jde už o polypeptidy.

Přínosy peptidů jsou ohromné jak pro zdraví člověka, tak pro oblastí krásy a kosmetiky. Peptidy stimulují tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové (což je fajn pro optimální stav kostí, šlach, kloubů, výživu chrupavek, ale i pokožky, nehtů a vlasů). Jsou stěžejním nosičem informace pro regeneraci poškozené pokožky. Zpomalují aktivitu enzymů, které stojí za stárnutím. Zpomalují sekret interleukinů, které mohou za akutní záněty (vč. zánětů kůže). Peptidy také mírní negativní vlivy nepříznivých klimatických podmínek na pokožku (extrémní chlad i horko, vítr apod.). Napravují poškozené buňky, brání vzniku strií, stimulují pojivovou tkáň k regeneraci nebo urychlují hojení ran. Výčet jejich pozitivních vlastností by byl na dlouho.

Za úspěšnou léčbou akné stojí právě peptidy

Výhradním distributorem kosmetiky AKNICARE s obsahem peptidů pro Česko je největší obchod na trhu s kosmetikou a parfémy Notino.cz (dříve Parfums.cz). Produkty značky Aknicare lze díky Notino pořídit za skvělé ceny. Všechny preparáty jsou skladem, expedice většinou do druhého dne a zákaznická podpora excelentní.

Chci se uzdravit a vyléčit akné

Čistí rychle

Unikátní síla přípravků Aknicare je založena nejen na cíleném odstranění povrchových projevů akné, ale i řešení příčiny, která je hlouběji pod povrchem.

Více než 92% úspěšnost

SkinMed garantuje výsledky díky rozsáhlým klinickým testům provedených v Anglii. Produkty doporučují dermatologové v celé EU.

Klinicky testováno

SkinMed Ltd. je jedním z největších producentů dermakosmetiky na světě a na veškeré své produkty má lékařské licence a oprávnění.

GT peptide-10

Zcela nový a převratný objev v dermatologii dokáže řešit potíže s kožním mazem, suchou pokožkou a zcela eliminovat výskyt kvasinek přímo v místě potíží.

Lepší než antibiotika

Bakterie a kvasinky u kožních onemocnění odstraní Aknicare rychleji než běžná antibiotika. Díky objevu peptidů, které jsou budoucností v léčbě mnoha nemocí.

Výsledky mluví za vše

Ve Velké Británii poskytuje SkinMed na přípravky Aknicare 100% garanci vrácení peněz, což zatím nikdo jiný neudělal. Ohlasy zákazníků mluví za vše.